KONPAR ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ

İZMIR
35000 / İzmir /
Turquia

Adquiera su listado de empresas

Información de la Empresa KONPAR ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ

Presentación

KONPAR ; 1996 yılında döküm ve imalat firması olarak Konya’da faaliyete başladı.O tarihten günümüze kadar sürekli gelişerek büyüdü ve şuan 30.000m⊃2; kapalı bir alanda profesyonel ekibi ile son teknolojiyi kullanarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Orta tip , ağır araç ve dorseler için KONPAR markası ile fren diski , fren kampanası , volan , porya , kaliper , balata , körük , bijon imalatı ve ihracatı konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri durumundadır.
ISO 9001:2008 uluslararası kalite belgesine sahip olan firmamız,yurtiçi ve yurtdışında bayiler aracılığı ile satış işlemini gerçekleştirmektedir. Yurtdışındaki müşterilerimiz başta Ortadoğu olmak üzere Avrupa,Afrika ve farklı 33 ülkedendir.
Üretimin her aşamasında müşteri memnuniyetine önem veren KONPAR, müşterilerinin istek ve düşüncelerini kendi bilgi ve deneyimiyle harmanlayıp, yine müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre tam zamanında üreterek teslim etmektedir. Bunun yanında firmamız teknolojik yeniliklerden hem müşterilerinin hem de çalışanlarının bilgi edinmelerini sağlayıp bu gelişmeler ışığında ürün portföyünü sürekli artırarak müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir.
 

Información general

Año de Fundación
Tipo de empresa Oficina central
Web http://www.konpar.com.tr

Cifras claves KONPAR ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ

Dirigentes KONPAR ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ

Actividades KONPAR ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ

También le puede interesar:

También le puede interesar: